
MĀKSLAS NODARBĪBAS
Piedāvājam sekojošas mākslas nodarbības kā profesionālā līmenī, tā arī meistarklases savam vaļaspriekam:

-
Zīmēšana.
-
Kompozīcija,
-
Gleznošana,
-
Skulptūra u.c. tehnikas.
Zīmēšana - Zīmējums ir attēls, kas iegūts zīmējot uz jebkuras virsmas ar mitru vai sausu priekšmetu. Zīmējums ir pamats visiem grafikas un citiem vizuālās mākslas veidiem. Zīmējuma izteiksmes līdzekļi ir gaismēnas, līnija, toņi un pustoņi, gaišie un tumšie laukumi. Mākslinieks rada zīmējumu vienā eksemplārā, strādājot uz pamatnes, biežāk uz papīra vai citas virsmas ar zīmuli, spalvu, krītu, ogli vai otu.
Kompozīcija - Kompozīcija veidojas, komponējot kopā krāsas, līnijas, formas, laukumus, siluetus, plaknes, faktūras, apjomus un telpas… tiek izmantotas visas zīmēšanas un gleznošanas tehnikas, un šo tehniku apvienojumi, dažādas oriģināltehnikas. Variāciju skaits kompozīcijā ir neizsmeļams...
Gleznošana - tēlotāja mākslas veids, kas ar krāsām, līnijām, gaismēnām uz plaknes – audekla, koka, kartona - rada mākslas tēlus.
Visas nodarbības ir paredzētas kā cilvēkiem ar priekšzināšanām un noteiktām prasmēm, tā arī cilvēkiem, kuriem šo iemaņu un priekšzināšanu vēl nav.
Mākslas terapija
Tā ir vieta, kur satiekas māksla un terapija.
Tu zini, kas ir māksla? Tu nojaut, kas ir terapija?
Atnāc un es palīdzēšu saprast un piedzīvot terapiju caur mākslu. Mākslas terapijas process sastāv no praktiskas darbošanās un sarunas.
Mākslas terapija palīdz:
-
saprast kā tu uztver un redzi apkārt notiekošo,
-
izprast, atpazīt savas emocijas,
-
izreaģēt apspiestās emocijas, mazinot emocionālo spriedzi,
-
saprast, kas uz dažādiem notikumiem liek reaģēt vienā vai citā veidā,
-
izprast un iepazīt savas stiprās puses,
-
atrast idejas, iespējas, kā risināt problēmas.
Mākslas terapijas sesijā galvenais nav radīt mākslas darbu, tādēļ nav būtiska tava pieredze mākslas jomā. Ievadsesijā ir iespēja iepazīt dažādos mākslas materiālus un izmēģināt kā ar tiem strādāt.
Mākslas terapijā galvenais ir ļauties procesam, būt vērīgam attiecībā pret sevi, gatavam darboties un sadarboties, analizēt to, ko redzi un dzirdi, ne tikai no citiem, bet arī no sevis.

Gleznošana, zīmēšana, kompozīcija, grafika

























NO IDEJAS LĪDZ GATAVAI GLEZNAI!
Gleznošanas ar akrila vai eļļas krāsām meistarklases




Suminagashi
Ieskats, kā tapa skaisti mākslas darbi japāņu glezniecības uz ūdens tehnikā.

























EBRU meistarklases























